Ми готові запропонувати Вам найкраще!
ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА
(044) 233-09-03,  (096) 445-02-80,  ...показати всі контакти...     info@realexpert.ua
Коли немає зв'язку, пишіть на вайбер або телеграм! Посилання у Контактах.
Меню
ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ



Вас може зацікавити:

Юридичні послуги при операціях з нерухомістю

Нерухомість є для більшості людей найбільш цінним видом майна. Тому до будь-яких питань, пов’язаних з переоформленням документів, необхідно підходити грамотно та зі знанням справи. Існують спеціалізовані юридичні компанії з нерухомості в Києві, які надають різноманітні послуги. Саме про види популярних і затребуваних послуг, пов’язаних з нерухомим майном і піде мова в цій статті.

Юридична перевірка документів на нерухомість

Як відомо, українське законодавство, що стосується питань права власності, на сьогоднішній день, м’яко кажучи, є далеким від досконалості. Це стосується всіх видів майна, але особливо важливо для квартир, приміщень та будинків із земельними ділянками.

При цьому найбільш затребувана послуга перевірки документів у тому випадку, якщо Ви вирішили придбати житло або приміщень під бізнес в споруджуваному будинку. Ще на тому етапі, коли будинок не введений в експлуатацію, і оформити відразу право власності на об’єкт не можна.

Узаконення перепланувань або самобудів

Питання особливо актуальне для квартир в багатоповерхових житлових будинках і вбудованих нежитлових приміщень. Багато людей, які вже зробили перепланування приміщень або тільки збираються її проводити, не розуміють сенсу в процесі легалізації цієї процедури. У даній статті ми не будемо вникати в деталі питання. Відзначимо лише те, що згідно з вимогами чинного законодавства будь-яке перепланування або реконструкція повинна бути узаконена. Тобто підтверджуватися рядом специфічних документів.

На жаль для багатьох користувачів нерухомості, правила реєстрації будь-яких змін планувань приміщень написані так, що без юриста з нерухомості в них розібратися важко. І тим більше самостійно пройти всі етапи отримання дозволу та узгодження документів.

Те ж стосується питання введення житлових і дачних будинків в експлуатацію. Адже, як відомо, більшість власників земельних ділянок зводять індивідуальні будинки без будь-якої дозвільної документації. Що тягне за собою ряд проблем. Наприклад, неможливість підключитися до мереж газопостачання, оформити страховку або взяти кредит під заставу нерухомості.

Переведення квартир у нежитловий фонд

Квартира з окремим входом

Часто, гуляючи вулицями Києва, ми бачимо прибудовані до звичайних житлових будинках сходи та вхідну групу в тих місцях, де за логікою повинна бути лоджія або вікно квартири. Це входи в квартири, переведені в нежитловий фонд. Якщо Ви є власником житлової нерухомості на першому поверсі, з вікнами на вулиці з жвавими транспортними або пішохідними потоками, ця послуга для Вас! Адже після успішного переоформлення документів квартира на першому поверсі перетворюється в нежиле приміщення з окремим входом. І оцінка вартості нерухомості після цього може вирости як мінімум в два рази.

Розділ, об’єднання та реєстрація права власності на нерухомість

Досить часто перед власниками нерухомості стають питання по її поділу. Це може відбуватися в різних випадках, але найчастіше в ході шлюборозлучних процесів або оформленні права на спадщину. Так, якщо у житлового будинку або квартири з різних причин виявилося кілька власників, часто виникає необхідність виділити житлову площу для кожного співвласника в натурі. Щоб не просто на папері людина володіла, скажімо, 50% будинку і 50% земельної ділянки, а й насправді ці відсотки перейшли в реальні квадратні метри житла.

Трапляються і зворотні ситуації. Коли виникає необхідність в об’єднанні декількох об’єктів нерухомості в один. Це може бути як зворотна ситуація з декількома співвласниками будинку або квартири. Так і, наприклад, бажання з двох однокімнатних квартир зробити трикімнатну з двома санвузлами, об’єднавши ці незалежні об’єкти нерухомості в один. Також питання об’єднання часто виникає для земельних ділянок, наприклад, щоб побудувати на них житловий будинок.

Ну а реєстрація прав на нерухомість – це не завжди просте питання, що вимагає лише одного походу до нотаріуса. Іноді бувають ситуації, коли на руках у фактичних користувачів майна пакет документів або недостатній для оформлення власності. Або після смерті власника взагалі ніяких документів не залишилося.

ГОЛОВНА ГОЛОВНА   КОНТАКТИ КОНТАКТИ